Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів – це метод, що дозволяє відновити природну форму і колір зуба або ж надати йому бажані анатомічні особливості.

Художня реставрація ефективна при вроджених порушеннях зовнішнього вигляду і положення зубів, а також для корекції наслідків травм, відколів, вікової стертості і придбаних стійких змін кольору емалі (як правило, при використанні застарілих або неякісних матеріалів).

 На прийомі лікар ізолює коффердамом (тонким гумовим хусткою) підлягає реставрації зуб, сошліфовивать наявні залишки пломбувального матеріалу і відтворює необхідну форму і розмір зуба. Комбінуючи пломбувальні матеріали різних кольорів і ступенів прозорості, фахівець досягає бажаного візуального ефекту. Для зміцнення стінок зуба за показаннями використовуються титанові або скловолоконні штифти. В особливо складних клінічних ситуаціях, коли коронковая частина сильно зруйнована, доцільніше відновлювати зуб за допомогою металокерамічних або безметаллових коронок.

Якісно проведена реставрація зовсім непомітна. Вона повторює або коригує всі анатомічні особливості зубів, гармонує з сусідніми зубами за ступенем прозорості та світлопроникності.

Художня реставрація зубів
Догори