Лечение зубов - лечение кариеса

Виникнення і лікування карієсу.

Карієс – це причина переважної частини проблем із зубами. Саме за лікуванням карієсу, як правило звертаються найбільша частина пацієнтів. При карієсі відбувається руйнування дентину і зубної емалі мікроорганізмами, які перебувають в порожнині рота, а також під впливом різного роду кислот Причин для виникнення карієсу може бути трохи: погана гігієна ротової порожнини, неправильне харчування, зниження місцевого імунітету і будова структури твердих тканин Як результат, утворюються порожнини, які заподіюють дискомфорт і біль. При карієсі порушуються функції травлення і безсумнівно це некрасиво. Дуже часто пацієнти лікування карієсу починають пізно, коли зуб вже серйозно разрушен.А адже своєчасне лікування карієсу може заощадити не тільки ваші гроші, а й ваше здоров’я.

Лікування карієсу на Олексіївці в Харкові.

Розвиток карієсу

На початкових стадіях пацієнти можуть нічого не відчувати. Однак коли руйнування зуба наближається до нерву, з’являються хворобливі відчуття, коли пацієнт їсть. Зуб починає хворіти при вживанні гарячого, холодного, сладкого.ілі кислого. Біль зникає, коли подразника немає. Навіть на цій стадії не всі відразу звертаються в стоматологію за допомогою. Дуже важливо лікування зубів починати якомога раніше. Тому, якщо ви маєте звичку як профілактиці відвідувати стоматолога 2 рази на рік, ваші зуби і ваше здоров’я будуть вам вдячні.

Лікування карієсу

Лікування карієсу на ранніх стадіях проходить швидко. Завдяки сучасним анестетиків і ще й без болі.В нашої стоматології на Олексіївці “Стоматологія” в Харкові лікування карієсу, як і будь-який перше звернення в клініку починається з безкоштовної консультації. Саме лікування проводитися з використанням коффердама. Наші фахівці мають великий досвід і працюють з анестетиками нового покоління, сертифікованими матеріалами. Тому лікування зубів проходить без болю і дискомфорту.

Раз на рік, а краще два ми рекомендуємо проходити огляд у наших лікарів-стоматологів. Це займе зовсім небагато часу, але убезпечить вас від непотрібних проблем і дозволить зберегти здоров’я зубів. Лікування карієсу на Олексіївці в Харкові. на вул. Ахсарова, 18,

Лікування карієсу на Олексіївці в Харкові.

Лікування карієсу 1

БОРОВИЦКАЯ ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

Лікар-терапевт

Лікування карієсу 2

КОРОТОВСЬКА ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА

Лікар-терапевт

Лікування карієсу
Догори