Відбілювання зубів – теорія і практика

Відбілювання зубів - теорія і практика

Білосніжна сліпуча посмішка є найкращою візитною карткою людини. Ось чому з кожним днем все більше пацієнтів просять не тільки відреставрувати зуби, але і зробити їх на кілька тонів світліше. Наші лікарі з легкістю вирішують поставлені завдання.

Ми пропонуємо кілька варіантів відбілювання зубів. Якщо окремі зуби змінили свій колір під впливом травм або неякісних матеріалів, які використовувалися для їх лікування в минулому, можна використовувати офісний (поедінічно) відбілювання або ж ендоотбеліваніе (внутріканального) .При проведенні процедури офісного відбілювання лікар обробляє зуб спеціальним гелем, який згодом засвічується фотополімерною лампою. Під впливом світла гель освітлює емаль до натурального відтінку.

Принцип ендоотбеліванія полягає в тому, що в кореневий канал вводиться лікарська речовина, яка також освітлює зуб, але діє не зовні, як у першому варіанті, а зсередини.

Якщо ж нам потрібно освітлити всю «лінію посмішки», застосовуються два способи відбілювання. По-перше, лазерне відбілювання, представлене в нашій клініці технологією ZOOM. При цьому ясна ізолюється за допомогою спеціальних серветок і гелів, а на зуби наноситься відбілюючий речовина, яке засвічується апаратом. За одне відвідування проводиться максимум 4 процедури освітлення по 15 хв кожна, кількість процедур визначає сам пацієнт на підставі задоволеності результатом. Зуби можуть посветлеть на кілька тонів навіть після першого включення.

Ступінь відбілювання у кожної людини індивідуальна, вона прямо залежить від рівня меланіну в організмі: чим його більше, тим швидше посветлеют зуби. Підвищена чутливість зубів, всупереч поширеній думці, не є протипоказанням до відбілювання. У таких випадках ми пропонуємо систему домашнього відбілювання. Вам видаються капи з освітлюючим гелем, які ви застосовуєте будинку в будь-який зручний для вас час. Ви можете використовувати систему, наприклад, 1 раз на день протягом 1 години, або ж розбити цей час на 2 сеанси: півгодини вранці і півгодини ввечері. Ви можете зупинитися в будь-який момент, коли досягнете бажаних результатів.

Іноді після процедури відбілювання чутливість зубів підвищується. У цьому випадку лікарі призначають препарати-десенсітайзери, які призводять емаль в норму і не заважають вам насолоджуватися нової сліпучою посмішкою.

Відбілювання зубів – теорія і практика
Догори